Preskoči na sadržaj
Ritual za telo: maska od morskih algi na nogama

rituali za telo

Thalgo ritual za preoblikovanje tela na krevetu sa toplom himalajskom solju, Ella Baché Rose i Monoi rituali, lipomodelirajući anticelulit tretman i maske koje nastavljaju ono što Endosfera počne.

010 · Nega · Thalgo, Ella Baché

Thalgo, Rose, Monoi i Cold ritual

Thalgo ritual
pojedinačno ili 5 tretmana
Najbolje
posle Endosfere

Kako rade rituali za telo

Rituale za telo radimo kao nastavak onoga što Endosfera počne: oblikovanja, pokretanja limfe i razgradnje masnih naslaga. Posle Endosfere telo je zagrejano, mišići opušteni, cirkulacija pojačana, a koža otvorena za aktivne sastojke. Zato maske i rituale najčešće radimo odmah posle nje. Svaki ritual ima svoju materiju: toplu himalajsku so, morske aktivne sastojke, ružu, med i badem, monoi ili hladnoću.

Ritual biramo prema cilju. Za celulit i masne naslage tu su lipomodelirajući tretman i Thalgo ritual za preoblikovanje tela. Za višak vode i teške noge biramo Salt oblog i SPA Cold ritual, a za zatezanje kože Shaping i Polar oblog. Rose Ritual i Monoi ritual hrane i neguju kožu. Pored maski radimo i sa kremama za telo, da nega traje i posle tretmana.

Svaki ritual ima svoje mesto u centru. Thalgo ritual radimo na krevetu sa zagrejanom himalajskom solju, a lipomodelirajući tretman na toplom vodenom krevetu. Rose Ritual ide redom: piling, maska sa bademom i medom, pa masaža balzamom. Rigenera oblozi se nanose na noge, kao maska. Thalgo ritual i lipomodelirajući tretman imaju pakete od pet tretmana, jer se svaki tretman nadovezuje na prethodni.

  • Celulit i masne naslage
  • Izbacivanje vode
  • Zatezanje kože
  • Nega bez običnih ulja

Rituali i maske za telo

Svi rituali, maske i oblozi iz našeg cenovnika. Najbolje rade posle Endosfere, kada je koža najprijemčivija.

  1. Thalgo ritual na krevetu sa toplom himalajskom solju
    01

    Thalgo ritual za preoblikovanje tela

    1 tretman · 9.000 din / paket 5 · 42.000 din

    Thalgo Body Sculpt je tretman francuskog brenda na bazi morskih aktivnih sastojaka, za konture, kritične regije i celulit. Radimo ga na krevetu sa zagrejanom himalajskom solju: toplota soli otvara pore i poboljšava cirkulaciju, pa koža bolje prima aktivne sastojke. Nema igala ni oporavka, a za trajniji rezultat radi se u seriji.

  2. Merenje obima butine pre lipomodelirajućeg tretmana
    02

    Lipomodelirajući anticelulit tretman

    1 tretman · 9.000 din / paket 5 · 42.000 din

    Radi se na toplom vodenom krevetu, uz biljna ulja i masažu. Na početku merimo obim, pa napredak pratimo kroz seriju, sa tretmanom na svaka 2 do 3 dana. Koristimo Limpho Stimulating Enzyme Gel, Lipolysis Active Concentrate i Algae Thermo Mask, sa morskim sunđerom i peptidima, a masaža pokreće mikrocirkulaciju i limfu. Posebno je namenjen fibroznom celulitu prvog i drugog stepena.

  3. Ella Baché Rose Ritual u Body Time-u
    03

    Rose Ritual, Ella Baché

    4.800 din

    Piling, maska sa bademom i medom i balzam za masažu iz Ella Baché Rose kolekcije. Koža ostaje baršunasto meka, nahranjena i zaštićena, bez perutanja. Radimo ga posle Endosfere, kao masku za noge.

  4. Hladna maska na nogama
    04

    SPA Cold ritual

    4.800 din

    Hladna maska za telo, za dane kada su noge teške, telo umorno, a natečenost ne popušta. Efekat hlađenja i drenaža vraćaju lakoću pokretima. Radimo je posle Endosfere.

  5. Oblozi za noge
    05

    Rigenera oblozi za noge

    Shaping · 6.000 din / Polar · 6.000 din / Salt · 6.000 din

    Terapeutski oblozi italijanske kuće Rigenera, sa kojom sarađujemo godinama. Shaping podstiče prokrvljenost i oksigenaciju tkiva, pa ga biramo za zatezanje kože i kod celulita. Polar zateže kožu i vraća tonus, a koža posle njega ostaje ujednačena i baršunasta. Salt je drenažni oblog sa himalajskom solju, za višak vode i teške, otečene noge.

  6. Piling tela
    06

    Piling tela

    3.500 din

    Piling celog tela, kao samostalan tretman. Skida sloj suve kože, pa je koža glatkija i bolje prima kremu ili masku posle njega.

  7. Monoi ritual, ulje na leđima
    07

    Monoi ritual

    Ritual za telo sa Ella Baché Monoi kolekcijom, koja dodatno hrani i regeneriše kožu. Monoi je tradicionalno kokosovo ulje u kom odleže cvetovi tijare, sa Tahitija.

Thalgo ritual za preoblikovanje tela

  • Thalgo ritual9.000 din
  • Thalgo ritual, 5 tretmana42.000 din

Lipomodelirajući anticelulit tretman

  • Lipomodelirajući tretman9.000 din
  • Lipomodelirajući tretman, 5 tretmana42.000 din

Piling tela

  • Piling tela 1 tretman3.500 din

Maske za noge

  • Rose Ritual, Ella BacheHrani, omekšava i sprečava perutanje kože4.800 din
  • SPA Ritual za drenažu / COLD maska za teloHladi i drenira, idealna za umorne noge i natečenost4.800 din
  • Shaping Body WrapZa zatezanje kože6.000 din
  • Polar Body WrapZa zatezanje kože6.000 din
  • Salt Body WrapZa izbacivanje vode6.000 din
Infra Red kapsula u Body Time-u, donji nivo
Sledeći tretmaninfra red kapsulaToplota, svetlo, vibracijaPogledaj tretman

prve konsultacije su besplatne

Zakažite konsultacije