
rituali za telo
Thalgo ritual za preoblikovanje tela na krevetu sa toplom himalajskom solju, Ella Baché Rose i Monoi rituali, lipomodelirajući anticelulit tretman i maske koje nastavljaju ono što Endosfera počne.
010 · Nega · Thalgo, Ella Baché
Thalgo, Rose, Monoi i Cold ritual
- Thalgo ritual
- pojedinačno ili 5 tretmana
- Najbolje
- posle Endosfere
Kako rade rituali za telo
Rituale za telo radimo kao nastavak onoga što Endosfera počne: oblikovanja, pokretanja limfe i razgradnje masnih naslaga. Posle Endosfere telo je zagrejano, mišići opušteni, cirkulacija pojačana, a koža otvorena za aktivne sastojke. Zato maske i rituale najčešće radimo odmah posle nje. Svaki ritual ima svoju materiju: toplu himalajsku so, morske aktivne sastojke, ružu, med i badem, monoi ili hladnoću.
Ritual biramo prema cilju. Za celulit i masne naslage tu su lipomodelirajući tretman i Thalgo ritual za preoblikovanje tela. Za višak vode i teške noge biramo Salt oblog i SPA Cold ritual, a za zatezanje kože Shaping i Polar oblog. Rose Ritual i Monoi ritual hrane i neguju kožu. Pored maski radimo i sa kremama za telo, da nega traje i posle tretmana.
Svaki ritual ima svoje mesto u centru. Thalgo ritual radimo na krevetu sa zagrejanom himalajskom solju, a lipomodelirajući tretman na toplom vodenom krevetu. Rose Ritual ide redom: piling, maska sa bademom i medom, pa masaža balzamom. Rigenera oblozi se nanose na noge, kao maska. Thalgo ritual i lipomodelirajući tretman imaju pakete od pet tretmana, jer se svaki tretman nadovezuje na prethodni.
- Celulit i masne naslage
- Izbacivanje vode
- Zatezanje kože
- Nega bez običnih ulja
Rituali i maske za telo
Svi rituali, maske i oblozi iz našeg cenovnika. Najbolje rade posle Endosfere, kada je koža najprijemčivija.
01Thalgo ritual za preoblikovanje tela
1 tretman · 9.000 din / paket 5 · 42.000 din
Thalgo Body Sculpt je tretman francuskog brenda na bazi morskih aktivnih sastojaka, za konture, kritične regije i celulit. Radimo ga na krevetu sa zagrejanom himalajskom solju: toplota soli otvara pore i poboljšava cirkulaciju, pa koža bolje prima aktivne sastojke. Nema igala ni oporavka, a za trajniji rezultat radi se u seriji.
02Lipomodelirajući anticelulit tretman
1 tretman · 9.000 din / paket 5 · 42.000 din
Radi se na toplom vodenom krevetu, uz biljna ulja i masažu. Na početku merimo obim, pa napredak pratimo kroz seriju, sa tretmanom na svaka 2 do 3 dana. Koristimo Limpho Stimulating Enzyme Gel, Lipolysis Active Concentrate i Algae Thermo Mask, sa morskim sunđerom i peptidima, a masaža pokreće mikrocirkulaciju i limfu. Posebno je namenjen fibroznom celulitu prvog i drugog stepena.
03Rose Ritual, Ella Baché
4.800 din
Piling, maska sa bademom i medom i balzam za masažu iz Ella Baché Rose kolekcije. Koža ostaje baršunasto meka, nahranjena i zaštićena, bez perutanja. Radimo ga posle Endosfere, kao masku za noge.
04SPA Cold ritual
4.800 din
Hladna maska za telo, za dane kada su noge teške, telo umorno, a natečenost ne popušta. Efekat hlađenja i drenaža vraćaju lakoću pokretima. Radimo je posle Endosfere.
05Rigenera oblozi za noge
Shaping · 6.000 din / Polar · 6.000 din / Salt · 6.000 din
Terapeutski oblozi italijanske kuće Rigenera, sa kojom sarađujemo godinama. Shaping podstiče prokrvljenost i oksigenaciju tkiva, pa ga biramo za zatezanje kože i kod celulita. Polar zateže kožu i vraća tonus, a koža posle njega ostaje ujednačena i baršunasta. Salt je drenažni oblog sa himalajskom solju, za višak vode i teške, otečene noge.
06Piling tela
3.500 din
Piling celog tela, kao samostalan tretman. Skida sloj suve kože, pa je koža glatkija i bolje prima kremu ili masku posle njega.
07Monoi ritual
Ritual za telo sa Ella Baché Monoi kolekcijom, koja dodatno hrani i regeneriše kožu. Monoi je tradicionalno kokosovo ulje u kom odleže cvetovi tijare, sa Tahitija.
Cene
Ceo cenovnik →Thalgo ritual za preoblikovanje tela
- Thalgo ritual9.000 din
- Thalgo ritual, 5 tretmana42.000 din
Lipomodelirajući anticelulit tretman
- Lipomodelirajući tretman9.000 din
- Lipomodelirajući tretman, 5 tretmana42.000 din
Piling tela
- Piling tela 1 tretman3.500 din
Maske za noge
- Rose Ritual, Ella BacheHrani, omekšava i sprečava perutanje kože4.800 din
- SPA Ritual za drenažu / COLD maska za teloHladi i drenira, idealna za umorne noge i natečenost4.800 din
- Shaping Body WrapZa zatezanje kože6.000 din
- Polar Body WrapZa zatezanje kože6.000 din
- Salt Body WrapZa izbacivanje vode6.000 din

