Preskoči na sadržaj
Tretman lica: nanošenje maske četkicom

nega lica

Klasično čišćenje, hemijski piling voćnim kiselinama, PRX-T33, derma pen, korejske kolagen niti, kiseonik. Tretmane kombinujemo prema koži, ne prema spisku.

008 · Lice

Od čišćenja do PRX-T33

Pristup
prema analizi kože
Kombinacije
sa Endosferom lica

Kako radimo negu lica

Negu lica ne radimo po spisku, nego prema koži. Svaki put počinjemo analizom lica: aparat snima kožu kamerom visoke rezolucije, plavim i infracrvenim svetlom i 3D skeniranjem. Plavo svetlo otkriva bakterije koje izazivaju akne, a infracrveno pokazuje stanje kolagena i elastina u dubljim slojevima. Na kraju aparat daje izveštaj sa fotografijama zona koje traže pažnju. Na osnovu njega biramo tretman i plan.

Tretman počinje dubinskim čišćenjem, da koža bolje primi aktivne sastojke. Zatim radimo ono što je analiza pokazala: hemijski piling voćnim kiselinama, PRX-T33, derma pen, kolagen niti ili kiseonik. Na kraju dolaze maska i završna krema, koje zaključavaju vlagu. Posle PRX-T33 pilinga nema crvenila ni ljuštenja, pa se odmah vraćate obavezama.

Naši paketi za negu lica su na bazi Endosfere. Zato mnoge tretmane radimo u paru sa Endosferom lica: tretman radi na koži, a Endosfera kroz mikrocirkulaciju i limfnu drenažu pojačava efekat i tonus. Kolagen niti, na primer, rade lokalno na bori, a Endosfera na koži cele regije. Svakoj klijentkinji pristupamo pojedinačno i tretmane kombinujemo prema potrebi.

Tretmani lica

Svi tretmani lica iz našeg cenovnika, samostalni i u kombinaciji sa Endosferom lica.

  1. Čišćenje lica
    01

    Klasičan tretman čišćenja lica

    7.500 din

    Dubinsko čišćenje kože, kao samostalan tretman ili priprema za dalju negu. Koža posle njega bolje prima aktivne sastojke. Tok tretmana prilagođavamo tipu kože i onome što je pokazala analiza lica.

  2. Nanošenje pilinga četkicom
    02

    Hemijski piling voćnim kiselinama

    4.000 din

    Piling voćnim kiselinama obnavlja površinski sloj kože i ujednačava ten. Biramo ga prema analizi lica, kao samostalan tretman ili uz Endosferu lica.

  3. Derma pen na obrazu
    03

    Derma pen

    1 tretman · 8.400 din / paket 3 · 21.600 din

    Derma pen je uređaj u obliku olovke sa finim iglicama, koje prave mikrokanale u površinskom sloju kože. Kroz njih koža bolje prima aktivne sastojke, a mehanička stimulacija podstiče njenu obnovu. Najbolje radi u seriji, zato imamo paket od 3 tretmana.

  4. Hijaluronski serum na licu
    04

    Pro colagen hijaluron

    90 min · 14.400 din

    Tretman lica od 90 minuta na bazi kolagena i hijaluronske kiseline, kako kaže i naziv. Tok i preparate objasnimo na konsultacijama, posle analize lica.

  5. Tomato glow maska
    05

    Tomato glow

    12.000 din

    Tretman lica za svež i blistav ten, kako kaže i naziv. Šta tačno uključuje i za koju kožu ga biramo, objasnimo na konsultacijama.

  6. Tretman kiseonikom
    06

    Kiseonik

    30 min · 2.500 din

    Tretman kiseonikom od 30 minuta, deo naših antiage tretmana. Najkraći je i najpovoljniji tretman u nezi lica, pa se lako uklapa uz druge tretmane.

  7. Endosfera lica posle pilinga
    07

    Hemijski piling i Endosfera

    16.800 din

    Hemijski piling i Endosfera lica u jednom terminu, kao tretman za potpunu regeneraciju kože. Piling obnavlja kožu, a Endosfera kroz mikrocirkulaciju i limfnu drenažu pojačava efekat.

  8. GOLD maska za lice
    08

    Endosfera lica i GOLD maska

    75 min · 9.000 din

    Posle Endosfere lica nanosimo GOLD masku, kada je koža najprijemčivija. Maska koži daje dodatni sjaj. Ceo tretman traje 75 minuta.

  9. Kolagen nit na smejalici
    09

    Endosfera lica i kolagen niti

    90 min · 13.200 din

    Korejske kolagen niti postavljamo spolja, u samu boru, bez ubadanja, i blagom masažom ih utapamo u kožu. Na kraju radimo Endosferu lica. Niti rade ciljano na bori, na primer na smejalicama ili borama oko usana, a Endosfera na kvalitetu kože cele regije.

  10. Nega čela
    10

    Endosfera lica i BIO Botox

    60 min · 9.000 din

    Endosfera lica u kombinaciji sa BIO Botox tretmanom, ukupno 60 minuta. Šta BIO Botox podrazumeva i za koju kožu ga biramo, objasnimo na konsultacijama.

  11. Nanošenje PRX preparata na obraz
    11

    Endosfera lica i PRX hemijski piling

    1 tretman, 60 min · 13.200 din / paket 3 · 36.000 din

    PRX-T33 je piling iz Italije sa 33% TCA kiseline, kojik kiselinom i vodonik-peroksidom. Nanosimo ga masažom u 2 do 4 sloja, dok se potpuno ne upije, i radi u dubljim slojevima bez ljuštenja kože. Posle njega radimo Endosferu lica, koja pojačava efekat kroz mikrocirkulaciju i limfnu drenažu. Koža ne ostaje crvena, pa se odmah vraćate obavezama.

  12. EMRF aplikatori na licu
    12

    EMRF lica

    1 tretman · 9.600 din / paket 6 · 43.200 din

    Elektromagnetna stimulacija mišića lica i radiofrekvencija za kožu, preko aplikatora na čelu, obrvama, obrazima i vilici. Detaljan opis je na strani EMRF lica.

Tretmani lica

  • Klasičan tretman čišćenja lica7.500 din
  • Hemijski piling voćnim kiselinama4.000 din
  • Derma pen 3 tretmana21.600 din
  • Derma pen8.400 din
  • Pro colagen hijaluron (90 min)14.400 din
  • Tomato glow12.000 din
  • Kiseonik (30 min)2.500 din
  • Hemijski piling + EndosferaTretman za potpunu regeneraciju16.800 din
  • Endosfera lica + GOLD maskaU trajanju od 75 min9.000 din
  • Endosfera lica + Kolagen nitiU trajanju od 90 min13.200 din
  • Endosfera lica + BIO BotoxU trajanju od 60 min9.000 din
  • Endosfera lica + PRX hemijski pilingU trajanju od 60 min13.200 din
  • Paket od 3 tretmana Endosfera lica + PRX hemijski piling36.000 din
  • EMRFElektrostimulacija lica9.600 din
  • EMRF paket od 6 tretmanaElektrostimulacija lica43.200 din
Masaža leđa na krevetu sa toplim kvarcnim peskom
Sledeći tretmanmasažeRemodeling, relaks, psammoPogledaj tretman

prve konsultacije su besplatne

Zakažite konsultacije