
nega lica
Klasično čišćenje, hemijski piling voćnim kiselinama, PRX-T33, derma pen, korejske kolagen niti, kiseonik. Tretmane kombinujemo prema koži, ne prema spisku.
008 · Lice
Od čišćenja do PRX-T33
- Pristup
- prema analizi kože
- Kombinacije
- sa Endosferom lica
Kako radimo negu lica
Negu lica ne radimo po spisku, nego prema koži. Svaki put počinjemo analizom lica: aparat snima kožu kamerom visoke rezolucije, plavim i infracrvenim svetlom i 3D skeniranjem. Plavo svetlo otkriva bakterije koje izazivaju akne, a infracrveno pokazuje stanje kolagena i elastina u dubljim slojevima. Na kraju aparat daje izveštaj sa fotografijama zona koje traže pažnju. Na osnovu njega biramo tretman i plan.
Tretman počinje dubinskim čišćenjem, da koža bolje primi aktivne sastojke. Zatim radimo ono što je analiza pokazala: hemijski piling voćnim kiselinama, PRX-T33, derma pen, kolagen niti ili kiseonik. Na kraju dolaze maska i završna krema, koje zaključavaju vlagu. Posle PRX-T33 pilinga nema crvenila ni ljuštenja, pa se odmah vraćate obavezama.
Naši paketi za negu lica su na bazi Endosfere. Zato mnoge tretmane radimo u paru sa Endosferom lica: tretman radi na koži, a Endosfera kroz mikrocirkulaciju i limfnu drenažu pojačava efekat i tonus. Kolagen niti, na primer, rade lokalno na bori, a Endosfera na koži cele regije. Svakoj klijentkinji pristupamo pojedinačno i tretmane kombinujemo prema potrebi.
Tretmani lica
Svi tretmani lica iz našeg cenovnika, samostalni i u kombinaciji sa Endosferom lica.
01Klasičan tretman čišćenja lica
7.500 din
Dubinsko čišćenje kože, kao samostalan tretman ili priprema za dalju negu. Koža posle njega bolje prima aktivne sastojke. Tok tretmana prilagođavamo tipu kože i onome što je pokazala analiza lica.
02Hemijski piling voćnim kiselinama
4.000 din
Piling voćnim kiselinama obnavlja površinski sloj kože i ujednačava ten. Biramo ga prema analizi lica, kao samostalan tretman ili uz Endosferu lica.
03Derma pen
1 tretman · 8.400 din / paket 3 · 21.600 din
Derma pen je uređaj u obliku olovke sa finim iglicama, koje prave mikrokanale u površinskom sloju kože. Kroz njih koža bolje prima aktivne sastojke, a mehanička stimulacija podstiče njenu obnovu. Najbolje radi u seriji, zato imamo paket od 3 tretmana.
04Pro colagen hijaluron
90 min · 14.400 din
Tretman lica od 90 minuta na bazi kolagena i hijaluronske kiseline, kako kaže i naziv. Tok i preparate objasnimo na konsultacijama, posle analize lica.
05Tomato glow
12.000 din
Tretman lica za svež i blistav ten, kako kaže i naziv. Šta tačno uključuje i za koju kožu ga biramo, objasnimo na konsultacijama.
06Kiseonik
30 min · 2.500 din
Tretman kiseonikom od 30 minuta, deo naših antiage tretmana. Najkraći je i najpovoljniji tretman u nezi lica, pa se lako uklapa uz druge tretmane.
07Hemijski piling i Endosfera
16.800 din
Hemijski piling i Endosfera lica u jednom terminu, kao tretman za potpunu regeneraciju kože. Piling obnavlja kožu, a Endosfera kroz mikrocirkulaciju i limfnu drenažu pojačava efekat.
08Endosfera lica i GOLD maska
75 min · 9.000 din
Posle Endosfere lica nanosimo GOLD masku, kada je koža najprijemčivija. Maska koži daje dodatni sjaj. Ceo tretman traje 75 minuta.
09Endosfera lica i kolagen niti
90 min · 13.200 din
Korejske kolagen niti postavljamo spolja, u samu boru, bez ubadanja, i blagom masažom ih utapamo u kožu. Na kraju radimo Endosferu lica. Niti rade ciljano na bori, na primer na smejalicama ili borama oko usana, a Endosfera na kvalitetu kože cele regije.
10Endosfera lica i BIO Botox
60 min · 9.000 din
Endosfera lica u kombinaciji sa BIO Botox tretmanom, ukupno 60 minuta. Šta BIO Botox podrazumeva i za koju kožu ga biramo, objasnimo na konsultacijama.
11Endosfera lica i PRX hemijski piling
1 tretman, 60 min · 13.200 din / paket 3 · 36.000 din
PRX-T33 je piling iz Italije sa 33% TCA kiseline, kojik kiselinom i vodonik-peroksidom. Nanosimo ga masažom u 2 do 4 sloja, dok se potpuno ne upije, i radi u dubljim slojevima bez ljuštenja kože. Posle njega radimo Endosferu lica, koja pojačava efekat kroz mikrocirkulaciju i limfnu drenažu. Koža ne ostaje crvena, pa se odmah vraćate obavezama.
12EMRF lica
1 tretman · 9.600 din / paket 6 · 43.200 din
Elektromagnetna stimulacija mišića lica i radiofrekvencija za kožu, preko aplikatora na čelu, obrvama, obrazima i vilici. Detaljan opis je na strani EMRF lica.
Cene
Ceo cenovnik →Tretmani lica
- Klasičan tretman čišćenja lica7.500 din
- Hemijski piling voćnim kiselinama4.000 din
- Derma pen 3 tretmana21.600 din
- Derma pen8.400 din
- Pro colagen hijaluron (90 min)14.400 din
- Tomato glow12.000 din
- Kiseonik (30 min)2.500 din
- Hemijski piling + EndosferaTretman za potpunu regeneraciju16.800 din
- Endosfera lica + GOLD maskaU trajanju od 75 min9.000 din
- Endosfera lica + Kolagen nitiU trajanju od 90 min13.200 din
- Endosfera lica + BIO BotoxU trajanju od 60 min9.000 din
- Endosfera lica + PRX hemijski pilingU trajanju od 60 min13.200 din
- Paket od 3 tretmana Endosfera lica + PRX hemijski piling36.000 din
- EMRFElektrostimulacija lica9.600 din
- EMRF paket od 6 tretmanaElektrostimulacija lica43.200 din

