Preskoči na sadržaj
Endosfera lica: ručka na čelu, srebrni Endospheres aparat iza kreveta

endosfera lica

Sonda sa rotirajućim kuglicama od silikona koja podiže tonus, ravna bore i vraća konture licu, vratu i dekolteu. Efekat se vidi posle prvog tretmana.

002 · Lice · Endospheres, Italija

Bez igle i noža

Trajanje
60 minuta
Ritam
2 puta nedeljno
Preporuka
5 do 12 tretmana
Prvi rezultati
posle 1. tretmana

Kako radi Endosfera lica

Endosfera lica radi istim principom kao Endosfera tela, kompresivnom mikrovibracijom, ali preko manje sonde napravljene za lice. U sondi je 60 mikro kuglica od prirodnog silikona, koje rotiraju frekvencijom od 40 do 350 Hz. Sonda je teška 365 grama, pa na kožu prenosi tačno odmeren pritisak. Kuglice stimulišu tkivo, umanjuju mišićnu hiperkontrakciju i podstiču prirodno obnavljanje kolagena i elastina. Rade i na mikrocirkulaciji i limfnom toku, zato lice izgleda manje natečeno i odmornije.

Prvi dolazak počinje analizom lica, da vidimo stanje kože i odredimo plan. Na tretmanu ležite, a jedan tretman obuhvata celo lice, vrat i dekolte. Sondu vodimo preko čela, obraza, usana i područja oko očiju. Na svakoj zoni biramo frekvenciju i brzinu kretanja sonde, prema cilju: čvršći tonus, mekša koža ili jasnije konture. Tretman traje 60 minuta. Klijentkinje ga opisuju kao prijatnu masažu; bezbolan je i nema perioda oporavka.

Endosfera lica je za bore na čelu, umoran izraz, izgubljene konture, podočnjake i kesice, i za kožu vrata i dekoltea. Radimo je i kod podbratka. Ne koristi igle ni injekcije, a lice zadržava svoj prirodan izraz. Na licu se promena najčešće vidi posle prvog tretmana. Ako ste nedavno radili hijaluronski filer, proizvođač preporučuje razmak od najmanje 30 dana pre Endosfere.

Endosfera lica se radi dva puta nedeljno, u paketu od 5 do 12 tretmana. Posle paketa rezultat čuvamo tretmanom održavanja. Naši paketi za negu lica su na bazi Endosfere, pa je često spajamo sa drugim tretmanima: kolagen nitima, PRX-T33 pilingom, GOLD maskom ili skulpturalnom masažom lica. Te kombinacije i njihove cene su na stranama Nega lica i Masaže.

  • Oblikuje konture
  • Ravna bore na čelu
  • Glatka koža vrata i dekoltea
  • Podiže jagodice
  • Obnavlja kolagen i elastin

Endosfera lica u cenovniku

Pojedinačan tretman, paketi i održavanje. Kombinacije sa drugim tretmanima lica su na strani Nega lica.

  1. 01

    Endosfera lica

    1 tretman, 60 min · 9.600 din / paket 5 · 42.000 din / paket 10 · 60.000 din

    Ceo tretman: lice, vrat i dekolte, 60 minuta. Za prvi ciklus preporučujemo paket, dva tretmana nedeljno, jer se efekat gradi iz tretmana u tretman. Koji paket vam treba, odredimo posle analize lica.

  2. Endospheres ručka za lice uz obraz, Body Time
    02

    Tretman održavanja

    1 tretman posle paketa · 7.200 din

    Kada završite paket, rezultat čuvamo pojedinačnim tretmanima održavanja. Razmak između njih dogovaramo prema stanju kože.

  3. Endosfera lica na vodenom krevetu sa zelenim svetlom
    03

    Endosfera lica na vodenom krevetu

    Endosferu lica možemo raditi dok ležite na zagrejanom vodenom krevetu. Temperaturu kreveta prilagođavamo vama, a toplota i blagi talasi opuštaju telo dok radimo na licu. Tako pored tretmana lica telo dobija i opuštanje.

Endospheres aparat u Body Time-u

endospheres aparat u body time-u

Sonda sa rotirajućim kuglicama od silikona koja podiže tonus, ravna bore i vraća konture licu, vratu i dekolteu. Efekat se vidi posle prvog tretmana.

Endosfera lica: ručka na čelu, srebrni Endospheres aparat iza kreveta

Endosfera lica

  • Endosfera lica, 1 tretmanU trajanju od 60 minuta9.600 din
  • Endosfera lica paket od 5 tretmana42.000 din
  • Endosfera lica paket od 10 tretmana60.000 din
  • Endosfera lica1 tretman održavanja nakon završenog paketa7.200 din

Pitanja o Endosferi

EMSlim: aplikatori na stomaku i aparat sa ekranom
Sledeći tretmanemslim30.000 kontrakcija dok ležitePogledaj tretman

prve konsultacije su besplatne

Zakažite konsultacije