Preskoči na sadržaj
Endosfera tela: ručka sa sferama na stomaku, srebrni Endospheres aparat pored kreveta

endosfera tela

Kompresivna mikrovibracija koja pokreće limfu, zateže kožu i oblikuje telo. Tretman sa kojim smo počeli 2018. i danas ga radimo na pet originalnih aparata.

001 · Telo · Endospheres, Italija

Celulit, tonus, konture

Trajanje
45 minuta
Ritam
3 puta nedeljno
Preporuka
12 tretmana
Prvi rezultati
posle 3. tretmana

Kako radi Endosfera tela

Endosfera tela je italijanski aparatski tretman proizvođača Fenix Group. Radi preko cilindra sa 55 rotirajućih silikonskih sfera, metodom koja se zove kompresivna mikrovibracija. Sfere se okreću i pritiskaju kožu, pa prave efekat pumpe: podstiču limfnu drenažu, cirkulaciju i rad potkožnog tkiva. Metod je prvobitno razvijen za ljude sa limfedemom, nagomilavanjem limfe i oticanjem, a tek kasnije je prešao u estetiku. Mi smo ga prvi doneli u Srbiju, 2018. godine, sa jednim aparatom. Danas radimo na pet originalnih Endospheres aparata.

Prvi dolazak počinje besplatnim konsultacijama: pogledamo građu, kožu i regiju koja vas muči, pa odredimo program. Na tretmanu ležite, a telo premažemo uljem bez mirisa i parabena. Počinjemo otvaranjem limfnih puteva, na preponama i ispod kolena. Zatim prelazimo oba para udova, stomak, leđa i gluteus, uz poseban akcenat na vašoj kritičnoj regiji. Endosferu ne radimo po regijama, jer ona pokreće ceo limfni sistem. Sam tretman traje 45 minuta, a za dolazak izdvojite sat vremena. Osećaj je kao intenzivna, ali prijatna masaža.

Program je 12 tretmana, tri puta nedeljno. Telu treba 48 sati da izbaci višak tečnosti, zato između dva tretmana ide dan pauze. Frekvenciju sfera podešavamo na ekranu aparata i povećavamo je iz tretmana u tretman. Program ima četiri faze: od 1. do 3. tretmana pokreće se metabolizam i izlazi višak vode, od 4. do 6. celulit izlazi na površinu, od 7. do 9. radimo na njegovom smanjenju, a od 10. do 12. na zatezanju kože.

Endosfera je za celulit, opuštenu kožu, zadržanu vodu i konture tela. Toliko je nežna da je mogu raditi i osobe sa proširenim venama i kapilarima. Na telu se promena najčešće vidi posle trećeg tretmana. Endosfera ipak nije čarobni štapić: tokom programa pijte 2 do 2,5 litre vode dnevno i smanjite belo brašno i šećer. Posle paketa rezultat čuvamo jednim tretmanom održavanja na svakih 1,5 do 3 meseca, zavisno od vašeg organizma.

U martu 2026. stigao nam je Endospheres Evolution, treća generacija aparata: srebrni toranj sa ekranom od 11 inča. Uz njega su stigle nove ručke sa belim i sivim sferama i sistem IPERONDA za stomak, sa pojasom za elektrostimulaciju. Zato uz klasičan program celog tela danas radimo i ciljane programe za stomak i gluteus. Koju ručku i koji program koristimo na kojoj regiji, objasnimo vam na konsultacijama.

  • Smanjenje celulita
  • Zatezanje kože
  • Osećaj lakoće u nogama
  • Oblikovanje tela
  • Manje zadržane vode

Programi i paketi

Sve usluge Endosfere tela iz našeg cenovnika. Program celog tela je osnova, a uz njega su ciljani programi za stomak i gluteus i paketi sa drugim tretmanima.

  1. Endosfera tela na zadnjoj strani butine, klijentkinja leži na stomaku
    01

    Endosfera celog tela

    1 tretman, 45 min · 8.400 din / paket 6 · 42.000 din / paket 8 · 54.000 din / paket 10 · 66.000 din / paket 12 · 70.800 din

    Osnovni program: sfere prelaze celo telo, uz akcenat na regiji koja vas muči. Preporučujemo paket od 12 tretmana, tri puta nedeljno, jer kroz njega prolaze sve četiri faze programa. Paketi od 6, 8 i 10 tretmana su kraći put; koji je za vas, odredimo na konsultacijama.

  2. 02

    Endosfera za regiju stomaka

    1 tretman · 9.600 din / paket 10 · 66.000 din

    Ciljan rad na stomaku: sfere dubinski masiraju regiju i deluju na tonus kože i naslage koje ne reaguju na dijetu i vežbanje. Preporuka je 6 do 10 tretmana, prema stanju i cilju. Za upornije naslage stomaka imamo i kombinaciju sa kriolipolizom, u kombinovanim paketima.

  3. IPERONDA: VD-Tech sfere krute i promenljive gustine na pojasu za stomak (Endospheres)
    03

    Endosfera za stomak (IPERONDA)

    IPERONDA je sistem za stomak na aparatu Endospheres Evolution. Spaja tri dela: pojas sa elektrodama koji aktivira mišiće stomaka, cilindar sa dve vrste sfera, krutim i sferama promenljive gustine, i program koji vodi njihovu kombinaciju. Proizvođač ga namenjuje aktivaciji mišića i dubokom masnom tkivu stomaka. Evolution ima i termokameru, kojom regiju procenjujemo pre programa.

  4. Endosfera na regiji gluteusa, klijentkinja leži na stomaku
    04

    Boost gluteusa

    Endosfera za regiju zadnjice, uz pojas sa elektromiofascijalnim aktivatorima koji ciljano stimulišu mišiće gluteusa. Mikrovibracija istovremeno radi na koži i potkožnom tkivu, pa se smanjuje zadržavanje tečnosti. Radi se tri puta nedeljno, u paketu od 10 tretmana, a posle toga prelazimo na održavanje prema vašem organizmu.

  5. 05

    Tretman održavanja

    1 tretman posle paketa · 6.000 din

    Kada završite paket, rezultat čuvamo jednim tretmanom na svakih 1,5 do 3 meseca. Razmak određujemo prema tome kako vaše telo drži rezultat. Tretman teče kao u programu: celo telo, uz akcenat na vašoj regiji.

  6. 06

    Kombinovani paketi

    6 Endosfera + 6 ručnih anticelulit masaža · 60.000 din / 12 Endosfera + 12 ručnih anticelulit masaža · 114.000 din / 6 Endosfera + 6 EMSlim tretmana · 70.800 din / 12 Endosfera + 10 EMSlim tretmana · 116.400 din / 6 Endosfera za regiju stomaka + 1 kriolipoliza · 55.200 din / 10 Endosfera + 1 kriolipoliza · 78.000 din / 10 Endosfera za regiju stomaka + 2 kriolipolize · 90.000 din

    Endosferu spajamo sa tretmanom koji radi ono što ona sama ne radi. Ručna anticelulit masaža dodaje intenzivan rad rukama na celulitu. EMSlim jača mišiće, pa paket 6 i 6 najčešće biramo za noge, posle prvih 12 Endosfera. Kriolipoliza hlađenjem deluje na uporne masne naslage, a Endosfera posle nje podstiče limfnu drenažu i zateže kožu na regiji.

Endospheres aparat u Body Time-u

endospheres aparat u body time-u

Kompresivna mikrovibracija koja pokreće limfu, zateže kožu i oblikuje telo. Tretman sa kojim smo počeli 2018. i danas ga radimo na pet originalnih aparata.

Endosfera tela: ručka sa sferama na stomaku, srebrni Endospheres aparat pored kreveta

Reči klijentkinja

“Za mene je ovo ne samo najdelotvorniji, nego i najprijatniji tretman za potpuno preoblikovanje tela.”

Anita Lazić, klijentkinja više od tri godine

“Pre svega mi je taj osećaj lakoće, koji je definitivno veći posle tretmana.”

Klijentkinja, deveti tretman

Endosfera tela

  • Endosfera tela 1 tretmanU trajanju od 45 minuta8.400 din
  • Endosfera za regiju stomaka 1 tretman9.600 din
  • Endosfera tela paket od 6 tretmana42.000 din
  • Endosfera tela paket od 8 tretmana54.000 din
  • Endosfera tela paket od 10 tretmana66.000 din
  • Paket za Endosferu za regiju stomaka od 10 tretmana66.000 din
  • Endosfera tela paket od 12 tretmana70.800 din
  • Endosfera tela1 tretman održavanja nakon završenog paketa6.000 din

Kombinovani paketi za telo

  • 6 Endosfera + 6 Ručnih anticelulit masaža60.000 din
  • 12 Endosfera + 12 Ručnih anticelulit masaža114.000 din
  • 6 Endosfera + 6 EMSlim tretmana70.800 din
  • 12 Endosfera + 10 EMSlim tretmana116.400 din
  • 6 Endosfera za regiju stomaka + 1 Kriolipoliza55.200 din
  • 10 Endosfera + 1 Kriolipoliza78.000 din
  • 10 Endosfera za regiju stomaka + 2 Kriolipoliza90.000 din

Pitanja o Endosferi

Endosfera lica: ručka na čelu, srebrni Endospheres aparat iza kreveta
Sledeći tretmanendosfera licaBez igle i nožaPogledaj tretman

prve konsultacije su besplatne

Zakažite konsultacije