
masaže
Remodeling masaža sa posebnim kremama, relaks, terapeutska, anticelulit i skulpturalna masaža lica. Psammo masaža na zagrejanom kvarcnom pesku i masaža na krevetu sa toplim žadom.
009 · Opuštanje
Remodeling, relaks, psammo
- Trajanje
- 30 do 90 minuta
- Remodeling
- masaža i krema
- Posebno
- kvarcni pesak, topli žad
Kako biramo masažu
Naše masaže rade na onome što telo nosi: bol u leđima, napete mišiće, umor, celulit i zadržanu vodu. Zato ih biramo prema cilju. Relaks masaža je za dan kada telo traži da stane. Terapeutska je za jasne tegobe, ukočen vrat i napetost u ramenima i leđima. Anticelulit i remodeling masaža rade na celulitu, masnim naslagama i višku vode. Skulpturalna masaža je za lice i njegove konture.
Ako niste sigurni koja vam masaža treba, pitajte nas na besplatnim konsultacijama. Pre terapeutske masaže terapeut proceni stanje tela i nađe tačke koje su posebno napete. Masaža teče u tišini, uz prijatnu muziku. Ne radimo sa običnim uljima, nego sa Ella Baché Monoi i Rose kolekcijom, koje dodatno hrane i regenerišu kožu. Za remodeling i anticelulit masažu koristimo posebne kreme, a za toplu masažu Thalgo Body Riviera kamen.
U spa delu centra su kreveti kojima toplota radi deo posla. Psammo krevet je ispunjen sitnim kvarcnim peskom, koji drži stalnu toplotu i oblikuje se prema telu. Krevet sa toplim žadom greje mišiće toplotom zagrejanog kamena, uz masažu ili kao samostalan tretman. Toplota unapred opušta mišiće, pa terapeut lakše dolazi do napetih tačaka.
Posle masaže pijte dovoljno vode i dajte telu vremena da se odmori. Posle terapeutske masaže moguć je osećaj izduvanosti, što je znak da je napetost popustila. Kod jakog bola rad raspoređujemo na više dolazaka. Za održavanje preporučujemo terapeutsku masažu jednom mesečno, i kada nema akutnog bola. Ona ne zamenjuje fizikalnu terapiju kod ozbiljnih medicinskih stanja.
- Remodeling sa posebnim kremama
- Celulit i masne naslage
- Izbacivanje vode
- Topli žad i kvarcni pesak
Vrste masaža
Sve masaže iz našeg cenovnika, sa trajanjem i cenom, i dve koje radimo sa posebnim preparatima.
01Remodeling masaža
Ručna masaža za oblikovanje tela, sa posebnim kremama: masaža oblikuje telo, a krema duboko regeneriše tkivo. Pokreti su intenzivniji nego u relaks masaži i rade na zonama gde se zadržavaju celulit, masne naslage i voda. Kremu i tehniku biramo prema cilju: celulit i masne naslage ili izbacivanje vode.
02Relax masaža
60 min · 6.000 din / sa toplim žadom, 90 min · 8.600 din
Blaga, ritmična masaža za žene, bez jakog pritiska: cilj nije da se mišić izgnječi, nego da se telo umiri. Pokreti su spori i tečni, a fokus je na disanju i opuštanju mišića i nervnog sistema. Varijanta od 90 minuta dodaje toplotu zagrejanog žada, kada telu treba više vremena da se smiri.
03Terapeutska masaža
45 min · 5.200 din / 60 min · 6.000 din
Za jasne tegobe: bol u leđima, ukočen vrat, napetost u ramenima i lumbalnom delu, mišićne kontrakture. Terapeut radi dubokim pokretima, pritiscima i istezanjem, od klasične švedske masaže do miofascijalnog oslobađanja. Najčešće radimo vrat i ramena, sredinu i donji deo leđa i noge. Namenjena je ženama i muškarcima, a pritisak uvek prilagođavamo vama.
04Anticelulit masaža
30 min · 4.200 din
Za razliku od relaks masaže, radi intenzivnijim pokretima koji podstiču cirkulaciju i limfnu drenažu. Možemo je raditi sa Hot Touch kremom, koja u masaži daje osećaj toplote. Najviše smisla ima u seriji uz Endosferu, zato je deo kombinovanih paketa 6 i 6 i 12 i 12.
- 05
Skulpturalna masaža lica
7.200 din / sa Endosferom lica · 12.000 din
Manuelna tehnika za mišiće lica, potkožno tkivo i konture: obraze, vilicu, jagodice, područje oko usana, čelo i vrat. Oslabljene mišiće aktivira, a prenapete postepeno opušta, bez promene prirodnog izraza. Uz Endosferu lica, Endosfera pripremi tkivo i pokrene limfu, a masaža precizno oblikuje konture. Posle tretmana koža može biti blago crvena i osetljiva na dodir, što brzo prolazi.
06Psammo masaža na toplom pesku
relaks, 60 min · 7.800 din / terapeutska, 45 min · 7.000 din / terapeutska, 60 min · 7.800 din / terapeutska sa toplim žadom, 75 min · 8.600 din
Masaža se radi na krevetu sa sitnim zagrejanim kvarcnim peskom; psammo je grčka reč za pesak. Pesak se oblikuje prema telu i drži stalnu toplotu, pa mišići popuštaju i pre nego što terapeut počne dubinski rad. Biramo relaks ili terapeutsku varijantu, a najduža dodaje i toplotu zagrejanog žada.
07Tretman na krevetu sa toplim žadom
50 min · 5.400 din
Pedeset minuta na krevetu sa zagrejanim kamenjem žada. Toplota žada postepeno prodire u mišiće i opušta ih, a vi samo ležite. Za one koje više veruju tehnologiji opuštanja nego ručnoj masaži.
08Thalgo Body Riviera, masaža toplim kamenom
Body Riviera je Thalgo kamen od belog žada sa drvenom drškom, koji se sam zagreva. Punjiv je i ima više podešavanja toplote. Masažu celog tela radimo naizmenično: pokret kamena, pa pokret ruku, tako da toplota prati masažu i opušta mišiće.
Cene
Ceo cenovnik →Ručne masaže
- Relax masaža (60 min)6.000 din
- Relax masaža sa toplim žadom (90 min)8.600 din
- Terapeutska masaža (45 min)5.200 din
- Terapeutska masaža (60 min)6.000 din
- Anticelulit masaža (30 min)4.200 din
- Skulpturalna masaža lica7.200 din
- Skulpturalna masaža lica + Endosfera lica12.000 din
Psammo masaža
- Psammo, Relax masaža (60 min)Masaža se radi na zagrejanom sitnom kvarcnom pesku7.800 din
- Psammo, Terapeutska masaža (45 min)Masaža se radi na zagrejanom sitnom kvarcnom pesku7.000 din
- Psammo, Terapeutska masaža (60 min)Masaža se radi na zagrejanom sitnom kvarcnom pesku7.800 din
- Psammo, Terapeutska masaža sa toplim žadom (75 min)Masaža se radi na zagrejanom sitnom kvarcnom pesku8.600 din
Masaža na toplom žadu
- Tretman na krevetu za masažu sa toplim žadom 1 tretmanU trajanju od 50 minuta5.400 din

